Hakkımızda

Tübitak 1507   Teydeb   Tübitak destekleri   Alkaze   Hibe Proje   Danışmanlık   Tübitak 1501   Hibe Destek   Ar-Ge Merkezi   Tübitak danışmanlık   Turquality Akredite Danışmanlık   Arge Projesi   Tübitak 1511   Kosgeb   Turquality  
 Müşterimizle Aynı Dili Konuşabiliyoruz
Geniş bir yelpazeye yayılan sektörlerde gerçekleştirdiğimiz projeler ve edindiğimiz tecrübeler sayesinde müşterilerimizle aynı dili konuşabiliyor, iş yapma tarzlarını ve ihtiyaçlarını kavrayabiliyoruz.

Proje Fikrini Beraber Oluşturuyoruz
Bir işletmenin baş etmek durumunda olduğu en zorlu sorunları belirliyor ve beyin fırtınası yöntemiyle çözümlerinin nasıl olabileceği konusuna odaklanıyoruz. Üzeri örtülmüş proje fikirlerini gün ışığına çıkartıyor ve projeye dönüştürüyoruz. Önerilen çözümlerin geliştirilmesi, proje kurgusuna dönüştürülmesi ve sonrasında projenin uygulanması noktasında müşterilerimizin yanında olmaya devam ediyoruz.

Sürdürülebilir İyileşme İçin Gerekli Yetkinliğin Müşterilerimize Aktarımı
Kendi aramızda olduğu gibi müşterilerimizle de omuz omuza, aynı takımın bir parçası olarak çalışıyoruz. Proje bittiğinde, bağımsız olarak, kendi iç kaynaklarıyla devam edebilmelerini sağlamak için projenin tüm aşamalarına onları dahil ediyor ve düzenli olarak gerekli tüm bilgi ve yetkinliği onlara aktarıyoruz.

Her Proje İçin Doğru Ekip
Her çalışma için hem çalışmanın kapsamı, hem de müşterimizin sektöründe deneyimli bir proje ekibi oluşturuyoruz. Ekibimizi, müşterimizle olan uyumu, ulaşılabilirliği, sorun çözücülüğü noktasında en doğru insanlardan kurguluyoruz.

Her Ekipte En İyi İnsanlar
Ürettiğimiz hizmetin kalitesinin doğrudan o işi yapan danışmanların nitelikleri ile bağlantılı olduğunu biliriz. Bu nedenle danışmanlarımızı konularında deneyimli ve başarıları kanıtlanmış kişiler arasından seçeriz. Danışmanlarımızın aynı zamanda makine, kimya, döküm, gıda gibi uzman oldukları sektörlerde deneyimli ve etkin kişi ve kuruluşlar ile yakın ilişkide olmasına önem veririz.

Hem İyi Hem Kötü Gün Dostuyuz
Projeler başarıya ulaştığında beraber kutluyor; daha da yenilikçi işler yapmak için müşterimizle beraber şevkle hareket ediyoruz. Projeler, istenilen sonuca ilk aşamada ulaşamasa da, ulaşmama sebeplerini analiz ediyor, analizin sonucuna göre projelerimizi revize ediyor ve tekrar uygulamaya alıyoruz. Her halükarda projelerimizin arkasında duruyor, müşterilerimizle omuz omuza proje sürecini başarıyla yönetiyoruz.