Hakkımızda

Tübitak 1507   Teydeb   Tübitak destekleri   Alkaze   Hibe Proje   Danışmanlık   Tübitak 1501   Hibe Destek   Ar-Ge Merkezi   Tübitak danışmanlık   Turquality Akredite Danışmanlık   Arge Projesi   Tübitak 1511   Kosgeb   Turquality  
 Kullanım Koşulları ve Yasal Sorumluluk Reddi

Genel
alkaze.com alan adı altında bulunan bu web sitesinin yapımı ve bakımı, merkezi İstanbul, Türkiye'de bulunan ve bu yazıda ‘Alkaze Danışmanlık' diye geçecek olan Alkaze Yenilikçi Mühendislik Çözümleri şirketine aittir. Bu web sitesinin kullanımında aşağıdaki kullanma koşulları geçerlidir. Kullanma koşullarını uygun bulmadığınız taktirde, bu web sitesini kullanmamanız gerekir.  Bu web sitesini kullanmanız, kullanma koşullarını kabul ettiğiniz anlamına gelir. Alkaze, dilediği zamanlarda bu kullanma koşullarını değiştirebilir. Yeni kullanma koşulları o tarihten itibaren geçerli olmak üzere uygulanır. Bu kullanma koşullarının değişip değişmediğini kontrol etmek sizin sorumluluğunuzdadır. Bu web sitesindeki bilgilerin her hakkı mahfuzdur. Sizin de kullanıcı olarak bu bilgiyi, Alkaze firmasından önceden yazılı izni olmaksızın dağıtmanız, satmanız, çoğaltmanız veya herhangi bir şekilde değiştirmeniz yasaktır.

Yasal Sorumluluk Reddi
Alkaze, her ne türde olursa olsun, bu web sitesinin kullanımı veya bu web sitesinin geçici olarak kullanılamaması sonucu ortaya çıkabilecek ya da ilgisi olan, doğrudan veya dolaylı her türlü zararla ilgili olarak sorumluluk kabul etmeyecektir. Bu web sitesinin yapımı ve bakımında, azami gayret sarf edilecektir, ancak olası hatalar, eksiklikler ve/ya yanlışlıklar için her ne şekilde olursa olsun garanti verilmez ve her ne şekilde olursa olsun asla mesuliyet kabul edilmez. Bu internet sitesindeki bilgiler yalnızca hizmetlere dair yol gösterici nitelikte genel bilgi vermek amacıyla hazırlanmıştır. Alkaze bu bilgilerin doğruluğuna ve/ya noksansızlığına dair herhangi bir garanti vermez ve sorumluluk kabul etmez. Kural ve yönetmeliklerin sürekli değişmesi ve elektronik iletişimin doğasında bazı riskler taşıması nedeniyle, bu sitedeki bilgilerde gecikmeler, eksiklikler veya yanlışlıklar söz konusu olabilir. Bu nedenle söz konusu içerik profesyonel danışmanların ve diğer yetkili danışmanlarla yapılacak görüşmelerin yerini alacak şekilde kullanılmamalıdır. Bu sitedeki bilgileri kullanarak herhangi bir karar vermeden veya harekete geçmeden önce profesyonel bir danışmana başvurmanız gerekmektedir. Bu sitedeki bilgilerin güvenilir kaynaklardan alınması hususunda azami gayret gösterilmiştir. Bununla birlikte Alkaze, herhangi bir yanlışlık veya eksiklikten veya bu bilgilerin kullanımından doğan sonuçlardan sorumlu tutulamaz. Burada yer alan danışmanlıkların konuları; danışmanın, işverene yönetimsel konularda, teknik ve mevzuat ile ilgili bilgi, görüş ve mütalaalarda bulunmasıdır. Her türlü teknik veya mevzuat ile ilgili mütalaa; danışmanın görüşü olup, bu mütalaaya katılıp katılmamak veya ona göre karar verip vermemek veya fiiliyata geçirip geçirmemek, kullanıcının inisiyatifindedir. Bu mütalaaların uygulanmasının yaratabileceği her türlü maddi manevi sorumluluk kullanıcıya aittir, bu mütalaaların uygulanması sonuçlarından hiçbir şekilde danışman sorumlu tutulamaz.

Bilgi Mülkiyeti ve Web Sitesinin Kullanımı
Alkaze logosu ve “Alkaze Yenilikçi Mühendislik” markası ile ilgili tüm haklar Alkaze  Yenilikçi Mühendislik Çözümleri şirketine aittir. Alkaze’ye ait web sitesinin her türlü kullanımı, Alkaze’nin “Telif Hakkı” hükümlerine tabi olup, bu iş bu sorumluluk reddinin ayrılmaz birer parçası olarak yorumlanır. Alkaze, herhangi bir kişi veya kuruluşun Alkaze web sitesine erişiminden veya erişememesinden kaynaklanan hiçbir zarar veya hasardan sorumlu tutulamaz ve  sorumlu değildir. Bu kısıtlama, bilgisayar ekipmanları ve bilgisayar sistemlerinde virüs, kötü amaçlı yazılımlar ve diğer herhangi bir zararlı bilgisayar kodunun neden olduğu her türlü zararı içermekte olup bununla sınırlı değildir.

Aşağıda yer alan web bağlantı etkinlikleri Alkaze tarafından açıkça yasaklanmıştır. Telif hakkı ve marka ihlali sorunlarını ortaya çıkarabilir.
•    Logomuzun yetkisiz kullanımını içeren linkler,
•    Framing, inline linkler ya da metataglar,
•    Hyperlinks veya kaynak bulucuyu (URL) gizleyen ve ana sayfayı atlayan link türleri.
 
Üçüncü Taraflara Sağlanan Hizmetler / Linkler

Bu sitedeki bazı bağlantılar aracılığıyla, Alkaze üzerinden herhangi bir kontrol ve yetkiye sahip olmadığı üçüncü şahıslarca yönetilen internet sitelerine ulaşılmaktadır. Alkaze, diğer internet sitelerindeki bilgilerin doğruluğuyla veya bu bilgilerle ilgili herhangi bir beyanda bulunmamaktadır. Anılan siteler yoluyla sağlanan veya ulaşılan hiçbir hizmet veya ürünü onaylamamakta, garanti etmemekte, bunların kullanılmasını teşvik veya tavsiye etmemektedir. Bununla birlikte, üçüncü şahıslara ait olan ve herhangi bir nedenle uygun olmadığını düşündüğü bilgileri siteden çıkarma hakkını saklı tutmaktadır.

Alkaze ile ilişkili olmayan üçüncü şahıslarca (kişi veya kuruluşlar) bağlantılar, internet reklamları veya diğer yollardan Alkaze’ye ait bilgiler web sitelerine reklam verilebilirler. Alkaze bu tür herhangi bir üçüncü tarafça sunulan teklifler, bilgiler, yayınlar veya eylemlerden mesul veya sorumlu tutulmaz. Herhangi bir sorumluluk kabul etmemekte ve söz konusu üçüncü şahıslarca yayınlanan bilgiler içinde yer alan beyan ve görüşleri doğrudan doğruya veya dolaylı olarak onaylamamaktadır. Söz konusu reklam, teklif ve bilgi doğrultusunda hareket etmeye karar veren Alkaze web sitesi kullanıcıları bunu tüm risk kendilerine ait olmak üzere yaparlar. Alkaze, üçüncü tarafların haklarının ihlali durumunda bilgiyi gizlemek ve web sitesinden bilgi kaldırmak hakkına sahiptir.

Kullanıcı, bu amaçla oluşturulan ve karşılıklı etkileşimle kullanılan bilgisayar alanlarını veya diğer vasıtaları kullanarak belirli bilgiler yayınlarken, bilgilerin hazırlanması, yayınlanması ve dağıtımına ilişkin Türk yasalarına uymayı kabul etmekte ve bu tür bilgilerin yasal gerekleri ihlal etmesinden doğacak hasarlarla ilgili tüm sorumluluğu üstlenmektedir. Kullanıcı herhangi bir şekilde itibar zedeleyici veya yasalara aykırı herhangi bir bilgiyi yayınlamamayı taahhüt etmektedir.

Alkaze, müşterilerinden zorunlu olarak alması gereken bilgiler yanında yalnızca, vermeyi hedeflediği en iyi hizmet ve ürünü sağlamak amacı ile gerekli olduğunu düşündüğü bilgileri toplamaktadır. Müşterilerimizden aldığımız kişisel bilgilerin gizliliğini korumak için Alkaze, sistem altyapısı ve internet sunumlarını en güvenilir seviyede tutmaktadır. Site sayfalarını, şahsi herhangi bir bilgi vermeden ziyaret edebilir, canlı yayın ve eğitim videolarını izleyebilir ve diğer detaylı hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Sitede verdiğiniz bilgiler size sunulacak hizmetlerin yerine getirilmesi amacıyla destek hizmeti kuruluşlarıyla paylaşılabilir Alkaze'yi temsil eden bu sayfaya ve/veya Alkaze internet sitesinin herhangi bir sayfasına girerek, yukarıda bulunan koşulları kabul etmektesiniz. Yukarıda yer alan koşulları kabul etmiyorsanız lütfen bu internet sitesini kullanmayınız.

Uygulanacak Yasa

Belirtilen kullanım koşullarının geçerli olduğu bu web sitesinin kullanımında Türkiye Cumhuriyeti yasaları uygulanacaktır. Her ne şekilde olursa olsun bu web sitesinin kullanımıyla ilgili olarak Alkaze ile ilgili oluşacak fikir ayrılıklarının çözülmesinde T.C. İstanbul Mahkemeleri yetkilidir.