Hakkımızda

Tübitak 1507   Teydeb   Tübitak destekleri   Alkaze   Hibe Proje   Danışmanlık   Tübitak 1501   Hibe Destek   Ar-Ge Merkezi   Tübitak danışmanlık   Turquality Akredite Danışmanlık   Arge Projesi   Tübitak 1511   Kosgeb   Turquality  
 Müşterilerimiz:
- Şirketlerinin büyümesi için
- Yeni Ürün Geliştirmeleri gerektiğinde
- Ar-Ge faaliyetleri için teknik ve finansal desteğe ihtiyaç duyduklarında
- Satış – Pazarlama organizasyonlarını büyütürken projelerine destek aradıklarında
- Ar-Ge Laboratuvarı kurmak istediklerinde
- Yazılımsal altyapılarını geliştirmek isteyip finansal destek aradıklarında
- Üretim kapasitelerini artırmak için yeni makinalar alınması gerektiğinde
- Finansal Yönetim çerçevesinde vergi vb. teşviklerden yararlanmak istediklerinde
- Proje yapma mantığını firmalarında yerleştirmek istediklerinde bize başvururlar.

Bütün bu durumlarda, bizden istedikleri dürüst, nesnel, sağlıklı ve sonuç odaklı bir görüş ve bu görüşün projeye dökülmesidir.

Analiz ve etkin problem çözme yaklaşımıyla tüm bakış açılarını değerlendirir ve muhtemel proje alternatifleri göz önüne alırız. Nihai önerilerimizden önce ilgili kurum tarafından en kabul edilebilir proje kurgusunu ortaya çıkartırız.

Proje Takımları halinde çalışır, işbirliğine önem veririz. Kısa vadeli bakış açısından ziyade uzun soluklu işbirliğini hedefleriz.

Mükemmelliği hedefleyen, dünyadaki mesleki standartlarına paralel yüksek bir hizmet düzeyini garanti ederiz ve her zaman ülkemizdeki en iyi beyinleri müşterilerimizin hizmetine sunarız.

Başarımızın müşterilerimizin başarısına bağlı olduğuna inanırız. Başarının bir süreç olduğuna inanır; başarıya ulaşana kadarki her adımda müşterimizin yanında ve projelerimizin arkasında oluruz. Profesyonellik ve hesap verebilirlik işimizin temelini oluşturur.

Bu doğrultuda, 2007 yılında, İstanbul’da, Alkan BALKAYA ve Erden TÜZÜNKAN tarafından kurulan ALKAZE YENİLİKÇİ MÜHENDİSLİK, danışmanlık sektöründe, oluşturduğu projeler ile aranılan, sektöründe lider bir firma olmuştur.

Alkaze Mühendislik bünyesinde, farklı alanlarda uzman mühendislerden oluşan, zengin bir kadro bulunmaktadır. Projelerin en iyi şekilde hazırlanmasında uzman mühendislerin; inceleme, değerlendirme ve sonuç odaklı çalışması büyük rol oynamaktadır. Güçlü kadrosu ve sistematik çalışma prensipleriyle büyümekte olan Alkaze Mühendislik firmalar için gelişimi destekleyici seminerleriyle de faaliyetlerine devam etmektedir. 2007’den bu yana 200’ü aşkın firma ile gerçekleştirdiği projeler, firmaların katma değerli ürün üretimi sonucu büyümesine destek verirken, Türkiye’deki KOBİ’lerin dönüşümüne öncülük etmiştir.